BDT pazarında yeni oyuncu... Üst segment hizmet verecek LOTİ faaliyetlerine başladı

BDT ülkelerinden getireceği turistlere üst segment hizmet vermeyi hedefleyen LOTİ faaliyetlerine başladı

28/09/2022 14:29
BDT pazarında yeni oyuncu... Üst segment hizmet verecek LOTİ faaliyetlerine başladı

BDT ülkelerinden turist getirmeyi hedefleyen LOTİ, faaliyetlerine başladı. Şirketin CEO’su Aydın Yaşayacak LOTİ ile ilgili şunları söyledi; “Son dönem gelişmeleriyle özellikle BDT pazarından doğan tatil taleplerine diğer tüm tur operatörlerinden farklı olarak; bir deneyim ve duygu olarak yaklaşmaktayız. Misafirlerin bu deneyimi, seyahate karar vermeleriyle başlar ve hayatları boyunca devam eder. Deneyim daha sonra bir anıya dönüşür.

Lüks konaklama tesislerimiz bu deneyimin önemli bir parçasıdır. Eminim ki bu konseptin parçası olmak isteyeceklerdir. Biz LOTİ olarak misafirlerin uçuş deneyimlerini, otellerine ve havalimanlarına ulaşımlarını, rekreatif faaliyetlerini ve concierge gibi konaklama harici hizmetlerini de farklı ve özel hizmet anlayışıyla planlıyor ve hazırlıyoruz.

Bu deneyime biz “Signature Experience” diyoruz. Uçaklarımız ve kendi araç filomuza ek olarak oluşturduğumuz CRM yapısı hizmetimizin önemli parçaları olacaklardır. Ayrıca özenle hazırladığımız “Loti Signature Club” ile bu ayrıcalıklı dünyada bizimle birlikte olacak seyahat acentalarıyla tüm kazanımlarımızı paylaşıyor olacağız. Onları farklı hissettireceğiz.”


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.