Barut Hotels 50'nci Yıl Koşu Takımı, 4'üncü kez iyilik için adımlarını attı

Barut Hotels 50. Yıl Koşu Takımı, sosyal sorumluluk projelerine duyduğu güçlü bağlılığını bir kez daha gösterdi ve 19. Runtalya Maratonu'nda KEDV (Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı) yararına koştu. Takım, iyilik için attığı adımlarla birlikte değerli bağışlar toplayarak, topluma katkı sağlama yolunda önemli bir rol oynadı.

04/03/2024 13:18
Barut Hotels 50'nci Yıl Koşu Takımı, 4'üncü kez iyilik için adımlarını attı

Barut Hotels, sürdürülebilirlik bilincini her zaman ön planda tutarken, bu çerçevede, "yerel üreticiyi destekleme" çalışmasıyla Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile iş birliği gerçekleştirdi. Takım, bu iş birliğiyle topladığı bağışları "Kadınlar Hayatı Yeniden Kuruyor" projesine aktardı.

"Kadınlar Hayatı Yeniden Kuruyor" Projesine Destek

Toplanan bağışlar, Kadınlar Hayatı Yeniden Kuruyor projesine aktarılarak, depremin birinci yılında yerel üretici kadınların güçlenmesine ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanmalarına katkıda bulunacak. Bu önemli projeye sağlanan destek, toplumumuzun daha sürdürülebilir ve adil bir geleceğe doğru ilerlemesine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Anda Barut Collection Hotel, 1 - 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Runtalya Maratonu'nda Konaklama Ödülü Sponsoru olarak yer alırken, bu özel etkinlikte, Lara Barut Collection'da konaklayan misafirler, olağanüstü konforla birleşen lüks atmosferde unutulmaz bir wellness deneyimi de yaşadılar. Maratonda ilk üçe giren koşucular ise Anda Barut Collection’da konaklama ödülü kazandı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.