Aydınbey Park Hotel hizmete girdi

Aydınbey Park Hotel Konya'da kapılarını misafirlerine açtı. Aydınbey Park Hotel Genel Müdürü Volkan Şen ve Ramada Plaza By Wyndham Konya & Aydınbey Park Hotel’ee Satış ve Pazarlama Direktörü olarak ibrahim Alper Gümüş atandı.

26/07/2022 18:06
Aydınbey Park Hotel hizmete girdi

Otelde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Aydın Park Hotel Genel Müdürü Volkan Şen, “Aydınbey Group Hotels olarak ürün yelpazemizi genişleterek Aydınbey Group Hotels zinciri Aydınbey Park Hotel Konya otelimizi 01.07.2022 tarihinde açtık, Türkiye ve Konya turizmine hizmetlerimizle en üst düzeyde değer yaratmak arzusuyla çalışmalarımızı yürütüyoruz ve Konya'da butik otelcilik anlayışına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Türkiye'nin ve Konya'nın gelişen ekonomisine katkı sağlayacağına yürekten inanıyoruz. 

Türkiye'nin tarım, sanayi ve kültür başkenti Konya, iş dünyasında yapılan yatırımlar, sahip olduğu kültürel değerler ile her yıl birçok yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlıyor.

Geniş bir ziyaretçi potansiyeline sahip olan Konya, otelcilik ve konaklama alanında yapılan yatırımlara da zemin hazırlıyor. Uygulama anlamında da çevrecilik adına gerekli tüm çalışmaların yapıldığı Aydınbey Park Hotel Konya'da; su ve enerji tasarrufu standartları, çevre duyarlılığı konusunda çalışan eğitimleri ve çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılması standartları uygulanacaktır” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.