ATR Touristik Service yaz sezonuna yönelik hedeflerini büyüttü

Almanya, Offenbach merkezli konsolidatör ve tur operatörü ATR Touristik, 2021 turizm sezonu için operasyonlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Almanya’da uçak bileti satışındaki pazar payını günden güne artıran ATR Touristik, mevcut dönemde teknolojik altyapısına ve profesyonel yönetim kadrosuna da yatırım yaptı. Otelciliğe de aynı zamanda yatırım yapma kararı alan ATR Touristik bu yeni satış kanalıyla ilgili detaylı bilgi verdi.

08/04/2021 12:14
ATR Touristik Service yaz sezonuna yönelik hedeflerini büyüttü

ATR Touristik’ten Otel Yatırımları

Yeni turizm sezonuyla birlikte otelciliğe adım atan ATR Touristik, otel yatırımları için asırlar önce "dünyada yıldızlara en yakın yer" olarak tanımlanan Kalkan bölgesini seçti. 2021 yaz sezonunda aşağıdaki otel ve villaları satış kanallarına ilave eden ATR Touristik, bu tesisleri Şubat 2021 itibariyle yatırımcı kimliğiyle portföyüne kattı.

Villa ve otellerinde sağlıklı yaşam, farklı spor aktiviteleri gibi konseptleriyle Kalkan bölgesinde daha kaliteli tatil paketleri sunmayı hedefleyen ATR Touristik, eşsiz deniz manzaralı 34 odası bulunan, villa tipi Asfiya Sea View Hotel'in %100 yatırımcısı oldu.

ATR Touristik bunun yanı sıra yine 34 oda kapasiteli ve 5 yıldız otel kalitesindeki Likya Residence Hotel SPA'ya %50'lik bir yatırım gerçekleştirdi.

%100'lük başka bir yatırım ise Kalkan Yeşilköy mevkiinde bulunuyor. 7 adet 2+1 odalı, 2 adet de 5+1 odalı tatil villalardan meydana gelen ve muhafazakar konsepte de uygun olan ATR Villas (Yeşilköy Villas) tesislerinde her türlü konfor mevcut bulunuyor.

Yeni Otel Satış Kanalı: ATRHotels.com

Jüpiter rezervasyon ve satış sistemiyle Almanya’daki seyahat acentelerine B2B uçak bileti satış hizmeti ve satış teknolojisi hizmeti sağlayarak geniş bir network'e ulaşan ATR Touristik, Kalkan'daki otel ve villalarını yeni bir satış kanalı aracılığıyla acente ve son tüketiciye sunacak. İşleyiş, Jüpiter ekibi tarafından tasarlanmış olan atrhotels.com web sitesi üzerinden gerçekleştirecek.

Hedefimiz Alman Pazarı

ATR Touristik Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Güleç, “Türkiye aşkıyla sıfırdan başlayan yolculuğumuzun şu anki rotası Almanya pazarında faaliyet gösteren seyahat acentelerinin "Türkiye tatili algısını" olumlu yönde değiştirmek olacak. Hedefimiz, daha çok Alman misafirimizin Türkiye’de tatil yapması” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir