Aspera Hotel Golden Horn kapılarını açtı... Grubun iki oteli de yolda

Aspera Hotel Golden Horn, kıtaların buluşma noktası İstanbul’un kalbinde, Pera’nın merkezinde kapılarını açtı. Agatha Christie temalı Cafe No:411 ve spa merkeziyle yarattığı farklılıkları daha da yukarıya taşıyan Aspera Hotel Golden Horn, 42 odası ve toplantı salonlarıyla hizmet veriyor.

30/05/2022 11:24
Aspera Hotel Golden Horn kapılarını açtı... Grubun iki oteli de yolda

Misafirlerine her zaman keyifli anlar yaşatmayı misyon edinen Aspera Hotel Golden Horn, bu misyonunun ilk adımı olarak terasının Pera manzarasında, çok özel bir caz konseriyle yaza merhaba dedi.  

Aspera Hotel Golden Horn, kıtaların buluşma noktası İstanbul’un kalbinde, Pera’nın merkezinde açıldı. Şehrin merkezinde ev konforunu aratmayan 42 odası, 4 toplantı salonu ile hizmet veren otelin giriş katındaki Agatha Christie temalı Cafe No:411 ile cafe/ bistro lezzetleri ve yakında açılacak olan ZEN SPA Merkezi sağlık ve zindelik ayrıcalıklarıyla sunuluyor. Teras kattaki Akdeniz temalı AGIO Roof Restoranı ise misafirlerine ezber bozan deneyimler vaat ediyor.

Aspera Hotel Golden Horn, yılların mirasına saygılı mimarisi, günümüzün konformist imkanlarına sahip yenilikçi özellikleri, uluslararası turizm standartlarının üzerinde hizmet anlayışını, geleneksel Türk Misafirperverliği özeniyle benzersiz bir şekilde sunmaya hazır.

Eşsiz konum, doyumsuz gün batımı

Pera; her zaman binlerce yıllık İstanbul’un zaman tünelinde, Doğu Romalılar’dan bugüne dek Bizans, Venedik, Cenevizler ve Osmanlı döneminden itibaren; değişimin, diplomasinin, kentsel ve sosyal kimliğin çok önemli bir merkezi olmuştur.

Otelimiz Şişhane Meydanı’nda, Beyoğlu’nun Haliç cephesinde tarihi yarımadaya bakan cephesinde, tüm İstanbul’a rahatlıkla erişim imkânı sunuyor. Benzersiz gün batımı manzarasında şehrin egzotizminin odalardan izlenebilir olması ise paha biçilmez bir değer yaratıyor.

Aspera zinciri oluyor... Yeni oteller yolda

Aspera Hotel Golden Horn, Asmar Holding’in deneyim ve vizyonuyla kuruldu. İstanbul’un değerli lokasyonlarındaki yatırımlarını planlamış olan şirket, ilk adımı olan Aspera Hotel Golden Horn ile turizm sektöründeki sürdürülebilir networkunun önemli bir adımını attı. İnşaat çalışmaları hızla devam eden Aspera Hotel Altunizade’de ise, açılışa yaklaşıldı. Aspera Hotel Taksim'in ise, 2023 yılında hizmete girmesi planlanıyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.