Antalyalı turizmciyi kiracıları mı rehin aldı?

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki otelinde kiracıları tarafından rehin tutulduğu iddia edilen B.Ş'nin yakınlarının tedirgin bekleyişi devam ediyor. Dün öğle saatlerinde Manavgat Ören şehir beldesinde bulunan 5 yıldızlı turistik tesisteki ofisine giden B.Ş’den o saatten beri haber alınamıyor.

15/11/2023 13:12
Antalyalı turizmciyi kiracıları mı rehin aldı?

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki otelinde kiracıları tarafından rehin tutulduğu iddia edilen B.Ş'nin yakınlarının tedirgin bekleyişi devam ediyor. Dün öğle saatlerinde Manavgat Ören şehir beldesinde bulunan 5 yıldızlı turistik tesisteki ofisine giden B.Ş’den o saatten beri haber alınamıyor. Yakınları tarafından kolluk kuvvetlerine şikayette bulunulduğunu fakat B. Ş.'den bu saate kadar herhangi bir haber alınamadığı öğrenildi.

Otel’inde bulunan ofisine giren iş adamından dünden beri haber alınamıyor. Yakınları otel güvenliği tarafından içeri alınmıyor. Kolluk kuvvetlerinden yardım istendi.  B.Ş’nin can güvenliğinden endişe ediliyor. Dün öğle saatlerinde oteline giriş yapan fakat ondan sonra kendisinden haber alınamayan B.Ş’nin yakınları yetkililerden yardım istiyor. Otel güvenliği tarafından içeriye alınmayan yakınları kolluk kuvvetlerine giderek şikayetçi olduklarını fakat bir gelişme sağlanamadığını iddia ettiler.

"BUHARLAŞIP UÇTU MU, CAN GÜVENLİĞİNDEN ENDİŞELİYİZ"

Dün öğle saatlerinde otel içerisinde bulunan ofisine giriş sağladığı belirtilen B.Ş.’den bir daha haber alamadıklarını belirten yakınları yetkililerden yardım istiyorlar.

Edinilen bilgiye göre, tansiyon ve şeker hastası olduğu belirtilen B.Ş’nin, dünden beri yemek yemediği, ilaçlarının güvenlik tarafından içeriye alınmadığı, telefonlarının kapalı olduğu, can güvenliğinin olmadığı gerekçesi ile Örenşehir Jardarma karakoluna şikayetçi olduklarını fakat herhangi bir sonuca ulaşamadıkları belirtildi.

B.Ş’nin can güvenliğinden endişe eden yakınları otele giren şahıs buharlaşıp uçmadı, Manavgat Cumhuriyet Savcılığı derhal olaya el atmalı. Can güvenliğinden endişeli olduklarını ifade ettiler.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.