Almanya’da Türkiye rezervasyonları artıyor

Bentour CEO'su Deniz Uğur ve Almanya'nın Osnabruck şehrinde bulunan Sancarbarlaz Tours'un sahibi Önder Sancarbarlaz Turizm yazarı Halil Öncü'ye konuştu.

31/12/2019 23:40
Almanya’da Türkiye rezervasyonları artıyor

Halil ÖNCÜ - ANTALYA

Bentour CEO'su Deniz Uğur yaptığı açıklamasında, “ Şu anda Almanya’dan Türkiye’ye olan satışlar ciddi bir şekilde yükseliyor.  Geçen üç hafta içerisinde daha iyiyiz. Şu anda çok kolay zamanlarda değiliz. Alman ve Türk devleti şu anda çok diplomatik değil. Konuşmaları devam ediyor. Bu bakımdan bazı sorunlar yaşıyoruz” dedi.

GPTA (Premium German Travelagencies for Turkey)  Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Sancarbarlaz Tours'un sahibi Önder Sancarbarlaz yaptığı açıklamasında, “  Yeni oluşturduğumuz ve Almanya ́da uzun yıllardır faaliyet gösteren, sahibi Türk olan Alman seyahat acenteleri temsilcileri olarak Türkiye satışlarını desteklemek için kurduğumuz Premium German Travelagencies for Turkey (GPTA) olarak geçtiğimiz ay içerisinde Antalya ve Göcek, Marmaris,Fethiye’de otelciler ile  toplantılar yapmıştık. Bizim amacımız dünyalar güzeli vatanımızı gerçekten turizmde hak ettiği yere getirmek.

Almanya’daki ve Avrupa’daki bu olumsuz olayı olumlu ve pozitif bir hale sokmaya çalışıyoruz. Amacımız hedefimiz bu. Elimizden gelen sinerjiyi oluşturuyoruz. Mayısın birinden itibaren rezervasyonlar artmaya başladı. İspanya ve Yunanistan dolu. Bundan dolayı Türkiye’yi gelecek günlerde çok güzel şeyler bekliyor. Müsteşarımız  ve Tanıtım Genel Müdürlüğümüz ile de görüşmelerimiz oldu. Gelecek günlerde Almanya’da Televizyonlarda, sinemalarda, bilbordlarda çok büyük reklam kampanyaları başlıyor. Geleceğe umutlu bakıyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.