Akra Hotels’e ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ ünvanı

BHM Otelcilik bünyesinde yer alan Akra Hotels, işyeri kültüründe küresel otorite olan Great Place to Work Turkey tarafından hazırlanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri™ 2023 listesine tekrar girmeyi başararak, çalışan deneyimine dayalı harika bir işyeri kültürü yarattığını bir kez daha göstermiş oldu.

11/05/2023 12:37
Akra Hotels’e ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ ünvanı

2022 yılının başında “Harika Bir İş yeri Sertifikası”na sahip olan Akra Hotels, aynı yıl “En İyi İşveren 500-1000 Çalışan’’ kategorisinde Türkiye üçüncülüğünü, “Kadınlar için Harika İşyerleri” kategorisinde Türkiye ikinciliğini ve Avrupa’nın En İyi İşverenleri™ listesinde yer alma başarılarını elde etmişti.

Global çapta kurum kültürü ve çalışan deneyimi konusunda otorite olarak kabul edilen Great Place To Work’ün gerçekleştirdiği analizler ile her yıl açıklanan ve çalışan deneyimi konusunda fark yaratan şirketlerden oluşan Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023 Listesi açıklandı.

Araştırmaya dahil olan şirketler arasında Akra Hotels ilk adım olarak Great Place To Work Global standartlarını karşılayarak Great Place To Work Sertifikasını almaya hak kazandı. Bir sonraki aşamada Great Place To Work tarafından açıklanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023 listesinde Akra Hotels, 500-1.000 çalışan sayısı kategorisinde dördüncü sırada yer alarak Türkiye’nin En İyi İşvereni™ unvanının sahibi oldu.

Great Place To Work tarafından global standartlarda gerçekleştirilen araştırma, Trust Index adı verilen anonim anket uygulaması, Akra Hotels çalışanlarının deneyimleri hakkında geri bildirimlerinin toplanması ve Great Place To Work For All metodolojisine dayanan Güven, Etkin Liderlik, Değerler, Çalışan Potansiyelinin Yükseltilmesi ve İnovasyon alanlarında şirket uygulamalarının değerlendirilmesini kapsıyor.

Great Place To Work Sertifikasyonu ve Türkiye’nin En İyi İşvereni unvanı, Akra Hotels  çalışanları için harika bir iş yeri deneyimi sunduğunun global çapta tescillenmesi imkânı sunarak Akra Hotels için işe alımda yeni yetenekler için cazibe alanı oluşturmasının yanı sıra, Akra Hotels çalışanları için gurur duyacakları ve birlikte kutlayacakları bu önemli başarı ile bağlılık ve aidiyet hissiyatını güçlendiriyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.