Akay Travel'dan görkemli 50'nci yıl kutlaması

Antalya’nın önde gelen turizm acentelerinden Akay Turizm, kuruluşunun 50'nci yılını yüzlerce çalışanı ile birlikte Nirvana Cosmopolitan Hotel’in ev sahipliğinde özel bir gece ile kutladı.  

10/01/2023 17:28
Akay Travel'dan görkemli 50'nci yıl kutlaması

Geceye Akay seyahat grubu tüm çalışanları ile birlikte şirketin kurucusu Akay Okudur, Yönetim Kurulu Başkanı  Ethem Okudur, Yönetim Kurulu üyesi Mine Okudur ve aile üyeleri katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Ethem Okudur, şunları söyledi:

"Şirketimizin kuruluşunun 50'nci yılını kutladığımız bu özel günü bizimle paylaşan sizler bizim için çok değerlisiniz. Hayatımızda nereye gittiğimiz kadar bir önemli olan da, bu yolda yanımızda kimlerin olduğudur.

"Çalışanlarımız olmadan bu başarılı yolculuğu asla hayal edemezdik"

Geçen tüm yıllarda, her şeyi gördük - başarı ve başarısızlıklar, inişler ve çıkışlar ve krizler… Asla yapmadığımız bir şey ise 'vazgeçmek' oldu. Bu pozitif tavır, birbirimize olan inancımız ve şirkete olan bağlılığımız bizi bu noktaya getirdi. Siz çalışanlarımız olmadan bu başarılı yolculuğu asla hayal edemezdik. Ekibimiz her zaman şirketimizin gücü ve omurgası olmuştur.

Özellikle 2017-2022 yılları bizim için pek çok açıdan önemli bir yıl oldu. On binlerce seyahat acentası içinde Türkiye’ye en çok Müşteri getiren sıralamada ilk 10 da, hatta bir DMC olarak bakıldığında birinci sırada yer aldık. Başarımızın anahtarı ve kartvizitimizdeki itibarımız;  karşılıklı güven, şeffaf işbirliği, verdiğimiz sözün arkasında durmamız ve sadık çalışanlarımızdır.   

"Gidilecek daha çok yolumuz ve hayallerimiz var"

Annemin, babamın ve Cenabı Allah'ın lütfuyla başladığımız işimizde, kuruluşumuzun 50'nci yılını kutlayacak kadar büyüttüğümüz teşkilatımız, siz beraber çalıştığımız ekibimiz sayesinde bu günlere ulaşmıştır. Gidilecek daha çok yolumuz ve hayallerimiz var. Sağolun, var olun."

Açılış konuşmasının ardından, Akay Şirketler Grubu geleneği olarak, 10'uncu yılını doldurmuş çalışanlar plaketler ve hediyelerle ödüllendirildi. Ayrıca tüm şirket çalışanlarına, 50'nci yıl anısına hediyeler dağıtıldı.

50 yılı özetleyen duygusal slayt gösterisi

Akay Şirketler Grubu'nun geçmişten bugüne 50 yıllık hikayesini anlatan kısa bir slayt gösterisi akabinde yaşanan duygusal anlardan sonra gece, Antalya’nın ünlü sanatçılarından Murat Alpsu ve ekibinin canlı müzik performansı ile devam etti.

Gecede, ekibin güzel bir hafta sonu tatili geçirmesine vesile olan ev sahibi Nirvana Cosmopolitan Hotel’e, misafirperverliği ve profesyonel  hizmet kalitesi için teşekkür edildi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.