Akay Travel, Baltık pazarının en büyüklerini Antalya’da ağırladı

Akay Travel, Baltık pazarının lider tur operatörü Novaturas ve en başarılı alt acentelerini, Regnum Carya’da ağırladı.

10/09/2019 23:43
Akay Travel, Baltık pazarının en büyüklerini Antalya’da ağırladı

Novaturas, Litvanya-Letonya-Estonya ülkelerinin en iyi satış yapan acente sahiplerini başarılarından dolayı Regnum Carya’da düzenlediği canlı müzik eşliğindeki bir yemekte plaketle ödüllendirdi. Novaturas’ın üst düzey yöneticileri ve acenteleri için düzenlenen gala yemeğinde ise, Türk turizmcileriyle bir araya gelindi. Bu özel geceye ev sahipliğini de, Gloria Golf Resort Oteli yaptı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur, "1996 yılından beri bu pazarlardan turist getiriyoruz. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, Baltık ülkeleri pazarının lideri olan ve bu yıl kuruluşunun 20'nci yılını kutlayan Novaturas üst yönetimi ile birlikte, Litvanya, Letonya ve Estonya ülkelerinde en iyi satış yapan acentaların sahipleri ve genel  müdürlerini Antalya’da ağırlamakdan mutluluk duyuyoruz" dedi.

2020 sezonuna çok iyi hazırlandık

2020 sezonuna çok iyi hazırlandıklarını ve Novaturas’ın pazar liderliğini sürdüreceğini belirten Ethem Okudur, ayrıca Baltık pazarının 2015’te Rus turistlerin gelmediği sezonda, 2016 sonrası Batı Avrupa ve Almanya pazarlarının ülkemizi ziyaret etmekte tereddüt ettiği yıllarda bile kapasitesini arttırarak Antalya operasyonuna devam ettiğini belirtti. Okudur, dolayısı ile bu pazarların diğer pazarlar gibi sadece iyi gün dostu değil, kötü günlerimizde de ülkemizin yanımızda olan nadir pazarlardan biri olduğunun altını önemle çizdi.

Turizm sektörü temsilcilerinden AKTOB Başkan Yardımcısı Kaan Kavaloğlu, ALTİD Başkanı Burhan Sili,  KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz ve Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş’in konuşmaları ile devam eden gece, Novaturas CEO'su Audrone Keinyte’nin Türkiye’de uzun yıllardır Akay Travel ile birlikte partnerlik yapmaktan büyük onur duyduklarını dile getirdiği konuşmasıyla devam etti.

Antalya’nın daha önce görmediğimiz güzelliklerini keşfettik

Daha sonra Novaturas CEO'su Audrone Keinyte tarafından, Akay Travel’a ve Gloria Golf Resort’e plaket takdim edildi. Sonrasında davetliler, canlı müzik eşliğinde gece boyunca keyifli anlar yaşadılar. 

Antalya’da kaldıkları süre boyunca çok güzel vakit geçirdiklerini, ayrıca Antalya’nın daha önce görmedikleri güzelliklerini keşfettiklerini ifade eden acenteci grubu, satışlarını Antalya’ya daha da yoğunlaştıracaklarını ve Novaturas’a desteklerinin devam edeceğini dile getirdiler.

Yorumlar