Ajwa Cappadocia'da ayrıcalıklı bayram tatili

Ajwa Cappadocia, misafirlerini Ramazan Bayramı’nda unutulmaz bir serüvene çağırıyor.

25/04/2022 12:49
Ajwa Cappadocia'da ayrıcalıklı bayram tatili

Gün doğumuyla balonların altında at turu yapmak için Kapadokya’nın en güzel zamanı ilkbahar ayları. İhtişamıyla göz dolduran peribacaları, gökyüzünün gökkuşağı olan rengarenk balonlar, heyecan verici yer altı şehir turları... Ajwa Cappadocia, misafirlerini Ramazan Bayramı’nda unutulmaz bir serüvene çağırıyor.

Mustafapaşa köyüne yürüme mesafesinde olan; kervansaray konsepti ile 98 otel odası, 600 m2’lik Kapadokya’nın en büyük mağara süiti dahil toplam 10 adet görkemli mağara süitlerine sahip Ajwa Cappadocia, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili için hazırlıklara başladı.

Gün doğumunun keyfini at turu ile çıkartın

Tatil boyunca çömlek atölyelerinde çamurdan çömlek yapmayı deneyebilir; gündoğumuyla balonların altında at turu yapabilir, otelin eşsiz SPA’sında kendinize vakit ayırabilirsiniz. Taş ocağı ve tandır fırını ile hizmet veren 210 kişi kapasiteli Zeferan Restoran’da ise, Azerbaycan ve Türk yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kapadokya’nın en büyük mağara suitine sahip Ajwa Cappadocia Genel Müdürü Ali Türk, “Pandemi nedeniyle geçirdiğimiz 2 durgun sezondan sonra bayram tatili sektöre soluk aldıracak. Biz de Ajwa Cappadocia olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık, misafirlerimizi bekliyoruz" dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.