299 TL’ye Kıbrıs'a gidilir mi? Jolly ile gidilir

2019 yılına müthiş bir Kıbrıs kampanyası ile başlayan Jolly bu sene herkesi Akdeniz’in incisi olan adaya davet etmeye devam ediyor.

22/04/2019 12:52
299 TL’ye Kıbrıs'a gidilir mi? Jolly ile gidilir

Her mevsiminin ayrı bir güzel olduğu Kıbrıs, tatil fırsatını en güzel şekilde değerlendirmek isteyenler için favori destinasyon seçeneklerinden biri. 2019 yılına müthiş bir Kıbrıs kampanyası ile başlayan Jolly, bu sene herkesi Akdeniz’in incisi olan adaya davet etmeye devam ediyor. 29 Nisan 2019 tarihine kadar yapacağınız Kıbrıs otel rezervasyonlarınızda Tüm Türkiye’den Pegasus Havayolları ile Kıbrıs Ercan Havalimanı’na gidiş dönüş uçak bileti ve Kıbrıs Ercan havaalanındangidiş dönüş otel transferleri 299 TL’den başlayan fiyatlarla sadece Jolly’de.

Kampanyanın geçerli olduğu Elexus Hotel Resort, Limak Cyprus Deluxe Hotel, Kaya Artemis Resort, Acapulco Resort Convention Spa Hotel, Nuhun Gemisi Deluxe Hotel, Cratos Premium Hotel, Concorde Luxury Resort, Merit Crystal Cove Hotel, Merit Park Hotel, Merit Royal Premium Hotel, Lord’s Palace Hotel, Kaya Palazzo Resort, Vuni Palace Hotel ve Salamis Bay Conti Hotel’de 17 Nisan-31 Ekim arasında yapacağınız minimum 4 gece ve üzeri konaklamalarınız için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son tarih 29 Nisan.

 

Yorumlar