2023 turizm sektörü açısından iyi bir sezondu... 2024'ten de umutluyuz

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, "2023 yılı hem kendi şirketimiz açısından hem sektör değerlendirmesi açısından iyi bir sezondu. 2024 yaz sezonu ile ilgili hazırlıklarımız da yoğun bir şekilde devam ediyor“ dedi.

26/10/2023 14:56
2023 turizm sektörü açısından iyi bir sezondu... 2024'ten de umutluyuz

Antalya Turizm Fuarı'na katılan Türkiye'nin önde gelen turizm şirketi Jolly'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Erken rezervasyona başladıklarını belirten Mete Vardar, “Kış dönemi için kış fırsatları başladı. 2024 yaz sezonu ile ilgili hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor“ dedi. Bu sezonu da değerlendiren Vardar,  “2023 yılı hem kendi şirketimiz açısından hem sektör değerlendirmesi açısından iyi bir sezondu. Jolly olarak tüm departmanlarda büyüme hedefimizi gerçekleştirdik. Hatta bazı departmanlarda özellikle yurtdışında hedeflerin çok daha üstüne çıktık.

Önümüzdeki sene planlamalarında 2023’te yaşamış olduğumuz bu olumlu hava bizleri hem daha fazla heyecanladırdı hem de beklentilerimizin çok daha olumlu olmasına sebep oldu. Umut ediyoruz ki hem ülkemiz için hem de dünya turizmi için genel itibariyle olumlu gelişmeler yaşanır. Tüm dünyada 2024 yılının daha fazla barışın, sevginin, hoş görünün konuşulduğu bir sene olmasını diliyorum” diyerek sözlerini sürdürdü.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.