Nashira Resort Hotel satıldı... Yeni sahibi kim oldu?

Azura Hotels, Manavgat Sorgun'daki Nashira Resort Otel'i satın aldı. "Recep İvedik" filminin de çekildiği ünlü otelin adı da değişti.

20/01/2022 02:28
Nashira Resort Hotel satıldı... Yeni sahibi kim oldu?

Alanya markası Cebeci Grup 'Azura Hotels' markasıyla büyüyor. Azura Hotels, Manavgat Sorgun'daki Nashira Resort Otel'i satın aldı. "Recep İvedik" filminin de çekildiği ünlü otel artık Azura adını aldı-

Recep İvedik filminin de çekildiği ünlü otel artık "Azura Deluxe Sorgun" adıyla turizme hizmet verecek. Yenialanya'da yer alan habere göre, Cebeci Global Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Cebeci, Azura Deluxe Hotelleri'nin büyümesini sürdürdüğünü belirterek, "Ülkemiz ve bölgemiz turizmine en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz" dedi.

Nashira'nın yeni adı, Azura Deluxe Sorgun oldu

Azura Deluxe Sorgun, Manavgat'ın Side Mahallesi, Sorgun Mevkii'nde 90 bin metrekare alana kurulu dev bir tesis. 500 oda, 1000 yatak kapasitesi mevcut. 8 çocuk, 10 büyük, 4 jakuzi havuza sahip tesisin 400 metre uzunluğunda plajı bulunuyor.

27 kollu büyük aquapark, çocuklar için havuz korsan gemisine sahip. 11 adet tenis kortuyla hizmet veren tesiste ayrıca masa tenisi, kano, plaj voleybolu gibi aktiviteler de bulunuyor. 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.