Messi’li THY reklamı, 70 ülkede gösterilecek...

Geçtiğimiz sezon oynadığı bütün kupaları müzesine götüren futbolun devi Barcelona ile sponsorluk anlaşması imzalayan Türk Hava Yolları (THY) arasında, tüm dünyada gösterime girecek yeni bir reklam filmi çekildi.

Turizm Aktüel Turizm Aktüel
01/01/2020 02:40
Messi’li THY reklamı, 70 ülkede gösterilecek...

Son günlerin en çok konuşulan futbolcusu Messi başta olmak üzere İbrahimovic, Xavi, İniesta, ve Puyol’un da içinde olduğu tam kadro reklam filmi için ekran karşısına geçti. Cumartesi gecesi oynanan Real Madrid-Barcelona karşılaşması sırasında ilk kez Türkiye’de yayınlanan reklam filmi 15 Nisan itibariyle 70 ülkede gösterilecek. CNN International, BBC, Euronews, Al Jazeera, CNBC, Euronews, Eurosport gibi kanallar başta olmak üzere bir çok uluslararası kanalda ve yerel kanallarda gösterilecek.

Türk Hava Yolları’nın yeni  eneriği ve mottosu ”We are Turkish Airlines,We are Globally Yours” ve yeni simgesi kırmızı küreleri ilk defa bu reklam filminde kullandı. Müziği Sertap Erener, bestesi ise Nil Karaibrahimgil tarafından yapılan reklam filminin çekimleri 6 gün sürerken çekimler Barcelona ve İstanbul’da gerçekleştirildi. (DHA)

  


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.