Dev konaklama markası yeni bir pazara daha giriyor

95’e yakın ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 205 odalı üst segment oteli Wyndham Wroclaw Old Town ile Polonya pazarına adım atarak dünya genelindeki varlığını genişletmeyi sürdürüyor.

12/01/2022 13:23
Dev konaklama markası yeni bir pazara daha giriyor

Wroclaw şehir merkezinin kalbinde, Baltık bölgesinin önde gelen otel işletmecilerinden Mogotel Hotel Group tarafından işletilecek olan otelin önümüzdeki ayın başında açılması bekleniyor. Polonya’nın doğusundaki en büyük şehirlerden olan ve ünlü üniversite ve araştırma merkezlerine ev sahipliği yapan Wroclaw, zengin tarihi, çekici mimarisi ve müzeleri, tiyatroları, sanat galerileri ve atölyeleriyle canlı bir kültür ortamını bir araya getiriyor

Kentin göz alıcı tarihi merkezini ve önde gelen ziyaret noktalarını keşfetmek için ideal bir konumda yer alan otelin şık misafir odaları, geniş bir avlusu ve en üst katında yer alan ve tam donanımlı bir fitness salonuna, sauna ve buhar banyosuna sahip olan bir welness alanı da bulunacak.

Otel, gurme restoranı ve misafirlerin rahatlayıp sosyalleşebileceği sıcak bir ortama sahip lounge ve barı da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yeme içme imkanları sunacak. İş için seyahat edenler, otelin toplamda 400’den fazla katılımcının ağırlanabildiği 11 toplantı odasından da yararlanabilecek. Otel aynı zamanda Wroclaw’daki Copernicus Uluslararası Havalimanı’na yalnızca 16 kilometre mesafede, kolay ulaşım imkanı sunan bir konuma sahip.

Polonya’daki ilk otel

Wyndham Wroclaw Old Town, Wyndham Hotels & Resorts’un 30 ülkedeki, 350’nin üzerinde faal otel ve 90’dan fazla otel projesini kapsayan proje stokunun bulunduğu Avrupa portföyüne katılacak.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Avrupa Geliştirme Başkan Yardımcısı Christian Michel, “Polonya’daki ilk otelimizi, Mogotel iş birliğinde, üst segment Wyndham markamızla hayata geçirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Polonya, geliştirme açısından güçlü bir potansiyele ve farklı profillerden ziyaretçileri kendine çeken çok sayıda ziyaret noktasına sahip olan bir ülke.

Polonya, olumlu ekonomik şartlar ve yurtiçindeki büyük taleple, sektörümüz açısından heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Avrupa’daki büyüme stratejimizle ideal bir uyum oluşturuyor” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.