Tatilbudur.com ExenPay ve Bitexen ile iş birliğine gitti

İş Bankası Grubunun Sermaye Fonu Şirketi olan İş girişim Sermayesi nin 2015 yılında ortak olduğu ve 2020 yılında mevcut ortaklıktaki payını artırarak büyük hissedarı olduğu Tatilbudur şimdi de Bitexen ve Exenpay ile birlikte Blokzincir çözümleri, Yeni Nesil Kullanıcı Uygulaması, Dijital Cüzdan ve sıradışı NFT çözümleri kapsamlı stratejik iş birliğine imza attı.

21/01/2022 14:10
Tatilbudur.com ExenPay ve Bitexen ile iş birliğine gitti

Son yıllarda kullanım alanları oldukça artan blokzincir teknolojisi ekosistemine adım atan Tatilbudur.com; utility token, NFT ve blokzincir temelli cüzdan uygulamalarını hayata geçiriyor.

Tatilbudur.com, TESLA, Meta (Facebook), Microstrategy gibi teknoloji firmaları ile kripto varlıklardan oluşan ve toplam ekonomi değeri 2.5 trilyon doları aşan blokzincir ekosistemine ilk adımını Tatil Token ile atıyor. Kripto varlıklar ile gerçekleştirilebilen işlemlerin tamamen takip edilebilir, objektif ve çok hızlı gerçekleştirilebilir olması turizm sektöründe birçok avantajı da beraberinde getirecek. TatilBudur ve Bitexen şirketlerinin ekosistemlerinin bir araya gelmesiyle milyonlarca kişiye ulaşılması ve avantajlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların oluşturacağı bir ekosistem haline dönüşmesi bekleniyor. Kullanıcılara birçok üründe erken rezervasyon ve satın alma hakkı, indirimli fiyatlar ve özel deneyimler sunulurken bu fayda unsurlarının Bitexen ve TatilBudur ekosistemlerinde yer alan birçok paydaş ile de genişletilmesi hedefleniyor.

Seyahat Deneyimlerinin NFT'leştirilmesi

TatilBudur, NFT (Non-Fungible Token) ile kullanıcıların gerçekleştirmiş oldukları seyahatlerin ve özel deneyimlerin NFT'leştirilmesiyle Proof of Travel (Seyahat İspatı) kavramını da hayata geçirmeyi hedefliyor. Bu sayede ileride ortaya çıkması beklenen mobil cüzdan uygulamasıyla bireyler, NFT'lerini Tatil tokenleri ile oluşturabilecek ve görüntüleyebilecekler.

TatilBudur Dijital Cüzdan

Tatilbudur.com, yakın bir tarihte kullanıcılarına sunmayı planladığı dijital cüzdan uygulamasını Bitexen ve ExenPay ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle bir üst seviyeye taşıyarak blokzincir temelli işlevleri de aktifleştirecek. Böylece kullanıcılara özel deneyim ve faydalara erişebilmesini sağlayarak ilerleyen aşamalarda NFT'lerin oluşturulması, saklanması ve transfer edilebilmesi gibi özellikleri de sunabilecek.

TATİL TOKEN:

Tatil Token, Tatilbudur.com ekosistemi içerisinde kullanıcılarının sadakat programlarından faydalanmasını sağlayan blokzincir temelli bir varlıktır. Tatil Token ile kullanıcılar birçok avantaja erişebilecek, TatilBudur ürünlerine erken ya da avantajlı şekillerle sahip olabileceklerdir.

Token Adı: Tatil Token

Belirteç: TATIL

Maksimum Arz: 15.000.000

Tatil Token ön satışı Bitexen.com üzerinde gerçekleşecektir. Belirlenen ön satış fiyatları ve kilit periyotları aşağıdaki gibidir.

Ön Satış Seçenek 1 (12 Ay Kilitli): 2.500.000

Ön Satış Seçenek 2 (Kilitsiz): 2.500.000


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.