Ünlü marka Türkiye'ye Ankara'dan giriyor

Nuhoğlu, Dalgıç ve Lejant’ın birlikte hayata geçirdiği Cubes Ankara projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Marriott International’ın Residence Inn By Marriott markası ile anlaşma sağlandı.

16/01/2018 17:06
Ünlü marka Türkiye'ye Ankara'dan giriyor

Cubes Ankara’nın otel bölümü için imzalar atıldı. İmza törenine Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Dalgıç GY Yönetim Kurulu Başkanı Durul Dalgıç, Lejant Proje Yönetim Kurulu Başkanı Arif Balaban, Nuhoğlu Dalgıç Ve Lejant Proje Ortaklığı Şirketi olan Nuhoğlu İnşaat Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Nuhoğlu ile birlikte Marriott International’ın Türkiye’de İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan katıldı.

Residence Inn By Marriott’ın ilk oteli Cubes Ankara’da

İmza töreninde konuşan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, “Bambaşka bir bakış açısıyla projelendirdiğimiz, mimarisinin sadece bugüne değil yarına da kalıcı bir iz bırakacağına inandığımız projemizde dünyanın sayılı otel markalarından biri olan Marriott International ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Tasarımcısından yatırımcısına kadar en iyileri bir araya getiren Cubes Ankara’ya ve onun yaşam vaadine yakışacak ve onu daha kıymetli bir noktaya taşıyacak iş birlikleri için hassas ve bir o kadar da yoğun bir çalışma gerçekleştirdik ve Residence Inn By Marriott markasında karar kıldık.

Uzun dönem konaklamalara uygun olarak geliştirilen özel bir konsept olan Residence Inn By Marriott anlaşma ile birlikte Türkiye’deki ilk otelini Cubes Ankara’da 2019’da açılacak” dedi.

Cubes Ankara’nın  7/24 yaşayan ruhu için 7/24 hizmet veren yepyeni bir sistem

İmza töreninde otelin işletmesini kendilerinin yapacağını belirten Dalgıç GY Yönetim Kurulu Başkanı Durul Dalgıç, uzun dönem konaklamaların yapılması için tasarlanan bu sistem ile toplamda 110 odanın olacağı oteldeki her odanın suit konforunda özel olarak dizayn edildiğini söyledi.

Dalgıç, “Daha proje aşamasındayken otel işletmesinden, güvenliğe kadar tüm detayları düşündük. Böylelikle otel işletme omurgasından yola çıkarak yepyeni bir model ortaya çıkarttık. Gece gündüz vardiyalı çalışan; housekeeping, teknik servis, vale, güvenlik birimleri oluşturduk.

Cubes Ankara’nın 7/24 yaşayan ruhu için 7/24 hizmet veren yepyeni bir sistem kurduk. Son yıllarda sektörde artan rekabetle birlikte insanların ihtiyacından fazlası projelerde bir standart olarak sunulmaya başlandı bu da beraberinde o projede yaşayan ancak sunulan her imkandan da faydalanmayanların aidatlarına ekstra maliyetler getirdi.

Bunu ortadan kaldıracak ortak alanların işletmesini de üstlenerek, kendini döndürebilen benzer nitelikteki projelere göre daha düşük aidatlı sistemler kurarak Cubes Ankara projemize kazandırdık” diye konuştu.

Residence Inn by Marriott, uzun konaklama segmentinde dünyada lider

Marriott International’ın Türkiye’de İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan, Residence Inn by Marriott markasını, bu heyecan verici proje bünyesinde Türkiye’ye getirmekten ötürü mutluluk duyduklarını belirtti.

Türkiye’deki büyüme staratejileri dahilinde Residence Inn by Marriott markasının özelllikle önemli olduğunu vurgulayan Demircan, “Residence Inn by Marriott, 740’ın üzerinde otelle uzun konaklama segmentinde dünyada lider konumdadır. Uzun konaklama talebini karşılamak amacıyla dizayn edilen marka, içinde ayrı yaşam, çalışma ve uyuma alanları bulunduran geniş suite odalardan oluşmaktadır.

Tam kapsamlı mutfaklar, market alışveriş servisi, lobide yer alan 24 saat açık market ve ücretsiz kahvaltı hizmetleri ile misafirlerin seyahat ederken zamanlarını daha iyi kullanmalarını ve kendilerini evde hissederek, refah içinde konaklamalarını sağlamaktadır. Herbir Residence Inn oteli, hem genel mekanlarda, hem de odalarda yüksek hızlı internet hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Son zamanlarda hem resort destinasyonlarda, hem de Avrupa’nın en önemli şehir merkezlerinde gelişen marka, Londra ve Amsterdam gibi Avrupa’nın önemli başkentlerinde de yer almaktadır. Residence Inn by Marriott Ankara, markanın dinamik Türkiye pazarındaki büyüme stratejisinin potansiyelini göstermektedir. Markanın ikinci otelini de inşallah Trabzon’da açacağız” dedi.

 

 

Yorumlar