Show Arenası Chapito Antalya'da hizmete giriyor

Avrupa’nın En Büyük Show Arenası Chapito 18-19 Mayıs tarihlerinde Antalya Belek The Land of Legends Theme Park’ta Adrenalina gösterisi ile start alacak. Chapito, 2017 sezonu süresince nefes kesen sahne şovlarıyla Belek’te konuklarını ağırlayacak.

15/05/2017 12:40
Show Arenası Chapito Antalya'da hizmete giriyor

Avrupa’nın en büyük show arenası Chapito, ilk gösterimin ardından 23 Mayıs Adrenalina, 24 Mayıs Anadolu’nun Aşk Efsaneleri, 26 Mayıs Adrenalina ile izleyicileri büyüleyecek. Turizminin başkenti Antalya’da sektörel çeşitliliğin yakalanması ve farklı cazibe alanlarının yaratılması açısından çok önemli bir adım olan Chapito, birbirinden heyecanlı ve estetik şovları izleyicilerine sunacak.

İzleyenlerin nabzını yükselten “Adrenalina”, geleneksel ve modern dansların muhteşem müziklerle kusursuz bir harmoni ile sunulduğu “Anatolian Legends Of Love”, çocukların eğlenceye doyacakları masalsı bir show olan “Wonderland On Ice” Chapito çatısı altında seyircileriyle buluşacak.  Ayrıca yaz boyunca konser ve partilere ev sahipliği yapacak olan Chapito, bu yaza damgasını vuracak.  

HAFTANIN 6 GÜNÜ EĞLENCENİN NABZINI TUTACAK

Türk girişimcilerin Almanya’dan satın aldıkları Chapito, destinasyon yönetiminin en önemli konularından olan genel eğlence alanlarının yaratılması konusunda Antalya- Belek Bölgesi’ndeki büyük bir boşluğu dolduracak ve birbirinden özel gösterimlerle yüksek sezon boyunca haftanın 6 günü eğlencenin nabzını tutacak.

AÇILIŞ GALASI 2 HAZİRAN’DA

Avrupa’nın En Büyük Show Arenası Chapito’nun açılış galası ise 2 Haziran 2017’de muhteşem gösterilerle gerçekleşecek. Belek’teki The Land Of Legends Theme Park’ta 4 bin metrekarelik alana kurulan Chapito, 6 ayda 200 bine yakın yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapacak. Bu muhteşem gösterilerin biletlerine; chapito ticket ofice, biletix ve tur operatörlerinden ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar