Pronto MICE'a 'En İyi Intencive' Ödülü

ProntoMICE, ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödüllerinde Demirdöküm Cape Town organizasyonu ile “En İyi Incentive Projesi” ödülüne layık görüldü.

06/04/2017 12:43
Pronto MICE'a 'En İyi Intencive' Ödülü

ProntoTour’un grup şirketi; kurumsal etkinlik ve organizasyon firması prontoMICE, 2017 ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde “En İyi Incentive Etkinliği” ödülüne layık görüldü. 2016 senesinde gerçekleştirdiği Demirdöküm Cape Town Bayi Toplantısı ile finale kalan prontoMICE, 2013 ve 2015 yılında da ACE of M.I.C.E. tarafından  “En İyi Incentive Firması” ödülleri ile taçlandırılmıştı.

Ödülü almanın mutluluğunu yaşayan prontoMICE Yurt Dışı Bölüm Müdürü İrem Ciner, “Öncelikle böyle güzel bir organizasyon ile bizleri her sene burada buluşturan Turizm Medya Grubu’na çok teşekkür ederim. İkinci olarak ise, bize inanan, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme şansını bize sunan ve duydukları güven ile organizasyon boyunca arkamızda duran Demirdöküm Ailesi’ne teşekkür etmek istiyorum.  Sürdürülebilir başarı ile devam eden ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde aday olduğumuz her yıl, Incentive alanında verilen ödüllerin sahibi olmak bizleri gururlandırıyor. Ayrıca, başarımızı istikrarla sürdürmemizde motivasyon unsuru oluyor” dedi.

prontoMICE’ın her yıl önemli başarılara imza attığını belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, alınan ödülün kendilerini gururlandırdığını ve daha çok motive etiğini söyledi. prontoMICE Kurucu Ortakları Efe Çakar ve Thomas Paternoster de ekip çalışmasının önemine işaret ederken, prontoMICE’ın 2017 yılında da büyümeye devam edeceğinin altını çizdiler.

 

 

 

 

Yorumlar