Metro Horeca günleri başlıyor

Metro Toptancı Market’in gastronomi profesyonelleri ile sektördeki yenilikleri, global gastronomi trendlerini ve profesyonel müşterilerine sunduğu çözümleri buluşturduğu Horeca Günleri üçüncü yılını kutluyor. 21 Nisan’da İstanbul’dan başlayacak olan Horeca Günleri, 12 Metro mağazasını dolaşacak.

20/04/2017
Metro Horeca günleri başlıyor

Metro Toptancı Market’in, Türkiye’nin yerel değerlerine sahip çıkmak ve ‘profesyonellerin güçlü iş ortağı olmak’ hedefiyle gerçekleştirdiği etkinliklerden biri olan Horeca Günleri için geri sayım başladı. Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Horeca Günleri, 21 Nisan’da İstanbul’dan başlayacak, 12 Metro mağazasını dolaştıktan sonra 10 Mayıs’ta yine İstanbul’da sona erecek.

Türk mutfağını ve şeflerini destekleyen, kuruluşundan beri ardında anlamlı bir ‘iz’ bırakma hedefiyle çalışan ve ülke ekonomisi için katma değer yaratmak amacıyla projeler yürüten Metro Toptancı Market, mutfaklara yenilik katacak çözümleri, en yeni ve leziz malzemeleri Horeca Günleri’nde sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Horeca Günleri’nde Türkiye’yi adım adım gezerek yeni ürünleri ve çözümleri profesyonellere tanıtacak olan Metro, 12 noktada müşterilerine yönelik özel kampanyalar ve özel teklifler sunarak binlerce kişiyle buluşacak.

HORECA Günleri Türkiye’yi dolaşıyor…

Metro HORECA Günleri kapsamında ziyaret edilecek şehirlerdeki mağazalar içerisinde 5 özel konsept oluşturulacak. Şefler bu kapsamda brasserie, otel, balık restoranı, kebap restoranı ve esnaf lokantaları konseptlerine özel ve ilham verecek tadım aktiviteleri gerçekleştirecek.

Metro Horeca Günleri; sırasıyla Kağıthane/İstanbul (21 Nisan), Samsun (24 Nisan), Etlik/ Ankara (25 Nisan), Mersin (27 Nisan), Alanya/Antalya (28 Nisan), Fethiye/Muğla (2 Mayıs), Bodrum/Muğla (3 Mayıs), Gaziemir/İzmir (4 Mayıs), Edremit/Balıkesir (5 Mayıs), Osmangazi/Bursa (8 Mayıs), Kozyatağı/İstanbul (9 Mayıs), Güneşli/İstanbul (10 Mayıs) olmak üzere 12 farklı noktada gerçekleştirilecek.

Yazar Bilgisi

Yorumlar