Hilton Garden Inn'de 'Yılın Genel Müdürü' Türkiye’den

Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü’nün Genel Müdürü Ertuğrul Uzak, yılın genel müdürü seçildi.

15/04/2018 04:59
Hilton Garden Inn'de 'Yılın Genel Müdürü' Türkiye’den

Hilton Garden Inn; 2017 yılının en iyilerini açıkladı. Hilton Garden Inn, dünya genelinde 14 markasıyla hizmet veren Hilton zincirinin, son yıllarda hem yatırımcılar, hem de misafirler tarafından en çok tercih edilen markalarından biri.

Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik kıtalarında faaliyet gösteren Hilton Garden Inn yöneticileri 2017’in en iyisi olmak için bu yarışta yer aldı. Birçok farklı kriterde değerlendirilen genel müdürler arasından, Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü’nün Genel Müdürü ve TUROYD Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Uzak, ‘Yılın Genel Müdür’ seçilerek bu anlamlı ödülü ülkemize kazandırdı.

Toplamda 3 ödül 

Ayrıca, son derece önemli bir ödül olan Hotel Sucsess Award (Otel Başarı Ödülü) ödüllerinden bir tanesini ve Most Improved Overall Experience Award’ı da (Genel misafir memnuniyetinde en çok gelişim gösteren otel ödülü) yine genel müdürlüğünü Ertuğrul Uzak’ın yaptığı, Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü kazanarak toplamda 3 ödül ile ülkemizi başarıyla temsil etti.

ERTUĞRUL UZAK’IN KARİYERİ

Ertuğrul Uzak turizm sektöründeki kariyerine 1990’lı yılların ortalarında Türkiye’nin önemli turizm kentlerinden olan Kuşadası’nda başladı. Yaklaşık 21 yıldır otel sektöründe olan  Uzak; 2010 yılına kadar resort otellerde, ön büro, satış ve pazarlama yöneticiliği, yiyecek & içecek yöneticiliği, operasyon müdürlüğü gibi pozisyonlarda görev yaptı.

2011 yılından itibaren ise, şehir otelciliğine yönelen Ertuğrul Uzak, Karadeniz bölgesinde, bir tanesi Hilton olmak üzere, toplamda 3 otelde, açılışından itibaren Genel Müdür olarak görev yaptı. 2016 yılının şubat ayından itibaren ise, Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü'nde, genel müdür olarak görevine devam ediyor.

Yorumlar