Global Blue’dan Tax Free mobil uygulaması

Global Blue, dünya genelinde “Tax Free” alışveriş yapan ziyaretçilerin yanlarından ayırmayacakları ve kendilerine her aşamada yardımcı olmak üzere geliştirilmiş SHOP TAX FREE uygulamasını hizmete sunuyor.

04/12/2017 18:00
Global Blue’dan Tax Free mobil uygulaması

Global Blue seyahat eden ve alışveriş yapan ‘’Globe Shopper’’lar için, Tax Free Alışveriş’in her aşamasında sorunsuz ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlayacak şekilde tasarlanmış olan yeni SHOP TAX FREE uygulamasını kullanıma açtı. Bu yeni sürüm, Global Blue’nun mevcut SHOP TAX FREE uygulamasının yerini alacak nitelikte olarak; İngilizce, Rusça ve Çince dillerinde tasarlandı.

Global Blue’nun uluslararası alışveriş yapan ziyaretçiler için kişiselleştirilen dijital tax free uygulaması SHOP TAX FREE hakkında bilgi veren Global Blue Tax Free Alışveriş Ürünlerinden sorumlu Senior VP Tomas Mostany, “Bu uygulama tax free alışveriş deneyimi sunma hedefimizin en son yeniliğini oluşturuyor. Seyahat edenler artık, Tax Free alışveriş yapmak için ihtiyaç duyacakları her şeyi avuçlarının içinde sunan akıllı bir araca sahipler” diye konuştu.

Üye işyerleri için de bu hizmetin fark yarattığını ve onların kendi müşterilerine perakende sektöründe en iyi tax free alışveriş hizmeti sunmalarını mümkün kıldığını belirten Mostany, “Bu uygulama, müşteri memnuniyeti ve hizmet avantajlarının yanı sıra, daha fazla müşterinin mağazaları ziyaret etmesini, kayıt için daha az zaman harcamalarını, tamamlanan Tax Free iadelerinin sayısının artmasını ve böylece üye işyerleri için daha fazla gelir elde edilmesini mümkün kılacak” diye konuştu.

Yorumlar