Emirates en iyi acentelerini ödüllendirdi

Emirates Havayolu, 2017 yılında Türkiye’de en yüksek satışlarını gerçekleştiren acentelerini, düzenlediği ödül töreni ile kutladı.

13/03/2018 15:05
Emirates en iyi acentelerini ödüllendirdi

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Firuze Restoran’da düzenlenen Top 10 Travel Agency Award 2017 ödül töreni ile 2017 yılında en yüksek satışlarını gerçekleştiren acentelerine ödüllerini takdim etti.

Acentenlerin üst yönetim kadrolarından davetlilerin katıldığı ödül töreninde, 10 acente, Emirates Top 10 Travel Agency Award 2017 ödülünü alırken, geçen yıla kıyasla satışlarını arttıran 20 acenteye de Emirates Shining Star 2017 ödülü verildi.

Dünya standartlarındaki hizmetimizle fark yaratmaya devam ediyoruz

Ödül kazanan acentelere ödüllerini takdim eden Emirates'in Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Genel Müdürü Bahar Birinci, konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “1985'ten beri Türkiye hizmetine devam eden Emirates Havayolu, giderek büyüyen dünya çapındaki varış noktaları, sektör lideri uçak içi eğlencesi, dünyanın her bölgesinden ilham alan lezzetleri ve dünya standartlarındaki hizmeti ile fark yaratmaya devam ediyor. Bu büyümeye katkıda bulunan ve özveri ile çalışmalarına devam eden acentelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Emirates Top Travel Agency Ödülünü Kazanan Acenteler:

AKDENİZ PE-TOUR

ANTUR Turizm

ETS ERSOY Turizm

FLY EXPRESS

GAMA - IATI Turizm

JULES VERNE Turizm

SETUR Seyahat

TRAVEL ZONE Turizm

TURK EKSPRES

VİSTA Turizm

Emirates Shining Star Ödülünü Kazanan Acenteler:

ABC TURİZM

AKTUEL Turizm

AN-KA Turizm

AYŞATUR

BA Travel

ENTAŞ Turizm

ENUYGUN.COM

GO&GO Tour

H.I.S Travel

ITB İSTANBUL Travel

KAPADOS Tur

LİGARBA Turizm

MERCAN Turizm

MORIS Seyahat

OBİ Turizm

TATİLBUDUR.COM

TATİLSEPETİ.COM

TURPLUS Turizm

VİKİNG Turizm

VİZYON Turizm

Yorumlar